3425 459 919 98+
3661 2214 21 98+
9472 4403 21 98+

باربری و اتوبار پونک

باربری و اتوبار سازمان آب

باربری پونک | اتوبار پونک

باربری و اتوبار پونک آماده ارائه خدمات باربری و اتوبار برای ساکنین عزیز پونک می باشد . باربری و اتوبار پونک به زمان حضور درب منزل مشتری گرامی تاکید دارد . شما عزیزان می توانید با باربری پونک امنیت ، سهولت در کار و سلامت اثاثیه های خود را تجربه نمایید . باربری و اتوبار پونک همواره بارها و اثاثیه های شما عزیزان را قبل از بار زدن به صورت رایگان بیمه می نماید . باربری و اتوبار پونک همواره آماده دریافت انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان می باشد ، تا با کمک شما عزیزان بتواند خمات با کیفیت تری را ارائه دهد . باربری و اتوبار پونک دارای کادر کادری آموزش دیده و ماهر می باشد که شما عزیزان در تمام طول مراحل اسباب کشی می توانید به آنها اعتماد کنید . باربری و اتوبار پونک آماده است تا بارها و اثاثیه های شما را به صورت رایگان بیمه نماید . 

شاید برای شما پیش آمده باشد که نیاز فوری و بدون معطلی به خدمات باربری داشته باشید باربری قلهک به این مسئله کاملا آگاه است لذا خدمات خود را به صورت شبانه روزی و در هفت روز هفته حتی ایام تعطیل ارائه می کند.

مشتریان یا کاربرانی که از سایت باربری و اتوبار سازمان آب دیدن می کنند می توانند با تماس با شماره های ثابت از خدمات ما بهره مند شوند . 

شماره تماس باربری و اتوبار پونک : 22143661