3425 459 919 98+
3661 2214 21 98+
9472 4403 21 98+

باربری و اتوبار قلهک

باربری و اتوبار سازمان آب

باربری  قلهک | اتوبار  قلهک

باربری و اتوبار  قلهک آماده ارائه خدمات باربری و اتوبار برای ساکنین عزیز قلهک می باشد . باربری و اتوبار قلهک برای رفاه و آسودگی خاطر شما عزیزان ناوگان حمل و نقل خود را مجهز نموده است . باربری و اتوبار قلهک انواع وسایل نقلیه حمل بار همچون وانت ، خاور ، کامیون ، آن هم یه صورت موکت کاری شده و به همراه پتو برای پیچیدن وسایل شما موجود می باشد . باربری و اتوبار قلهک دارای رانندگانی ماهر و آشنا با مسیر می باشد که تضمینی برای سالم رساندن وسایل شما به مقصد می باشد .

باربری و اتوبار قلهک اگر توانسته است سال ها به کار خود در باربری ادامه دهد دلیل بر اعتمادی است که شما به ما داشته اید .باربری و اتوبار قلهک دارای تجربه ای طولانی می باشد که از این تجارب در یاری رساندن به شما در اسباب کشی استفاده می نماید . 

شاید برای شما پیش آمده باشد که نیاز فوری و بدون معطلی به خدمات باربری داشته باشید باربری قلهک به این مسئله کاملا آگاه است لذا خدمات خود را به صورت 24 ساعته و آنلاین ارائه می کند.

باربری و اتوبار قلهک قبل از جابجایی اثاثیه های شما عزیزان آن ها را به صورت رایگان بیمه می نماید . هزینه ای که شما عزیزان برای هر بخش از خدمات باربری پرداخت می نمایید با توجه به نرخ مصوب اتحادیه باربری می باشد . 

شماره تماس باربری و اتوبار  قلهک : 22143661