3425 459 919 98+
3661 2214 21 98+
9472 4403 21 98+

باربری و اتوبار فرحزاد

باربری و اتوبار سازمان آب منطقه 2 شعبه فرحزاد

باربری فرحزاد | وانت تلفنی فرحزاد

باربری و اتوبار فرحزاد مفتخر است که در خدمت همشهریان ساکن منطقه فرحزاد می باشد.باربری و اتوبار فرحزاد با داشتن سالها تجربه در عرصه باربری و حمل نقل آماده ارائه خدمات به صورت شبانه روزی و آنلاین به همشهریان ساکن منطقه فرحزاد می باشد

باربری و اتوبار فرحزاد خود را در قبال مشتریان باربری و اتوبار فرحزاد متعهد می داند و همواره در تلاش بوده که با شناخت نیاز های مشتریان در روزهای اثاثکشی نیازهای مشتریان را برطرف کرده و خاطره ایی خوب از جابه جایی و اثاثکشی برای مشتریان خود به جا بگذارد.وانت تلفنی فرحزاد

با شماره گیری شماره های ثابت باربری و اتوبار فرحزاد کادر کاری باربری فرحزاد در کوتاه ترین زمان ممکن د رخدمت شما عزیزان ساکن فرحزاد خواهند بود.باربری و اتوبار فرحزاد

نرخ مصوبه های حمل بار در اتحادیه تهران:هزينه حمل بار در جابجايي هاي داخل تهران براي يک سرويس و بر مبناي سه ساعت ورودي ميباشد يعني هزينه کارگر و وسيله نقليه از زمان شروع کار با مبلغ طي شده جهت يک بار پر و خالي کردن در طي زمان حداکثر سه ساعت ميباشد که در حمل بار توسط وانت دو ساعت ميباشد.
شروع ساعت بارگيري در اتحاديه بارکش شهري يا اتوبار ها از مبدا حرکت کاميون يعني از درب باربري محاسبه ميگردد که در باربری فرحزاد جهت رعايت حقوق مشتريان محترم ساعت شروع از درب منزل شماميباشد.
کرايه حمل بار بر مبناي نوع بار وزن بار نوع وسيله نقليه (کاميون کاميونت وانت بار و غيره)و زمان حمل (روز و شب) متغير ميباشد.
در اتحاديه اتوبار ها حهت حمل برخي اقلام هزينه مجزا تعريف شده است :

سايد باي سايد  گاوصندوق پيانو بوفه هاي تمام شيشه شيشه هاي بزرگ روي ميز و… (به علت وزن زياد و خطرات حمل)

هزينه کارگر بر مبناي سه ساعت ميباشد که با زياد و کم شدن طبقات جابجايي و پياده روي و.. متغير است.

جهت پيگيري و شکايت از باربري و اتوبار در ابتدا با مديريت باربري سپس با اتحاديه تماس بگيريد.

وانت تلفنی باربری فرحزاد

 این مژده را به مشتریان باربری فرحزاد می دهد که هر کدام از مشتریانی که باربری فرحزاد را به دو مشتری دیگر معرفی کنند وارد فهرست طلایی باربری فرحزاد می شوند و تخفیفات ویژه ایی در جابه جایی های آنها تعلق می گیرد. باربری و اتوبار فرحزاد

 ارائه سرویسهایی مانند وانت و نیسان در باربری فرحزاد به مشتریان باربری کمک می کند که اگر بار کمی برای جابه جایی دارند حتما با وانت تلفنی فرحزاد تماس بگیرند. وانت تلفنی یفرحزاد به آماده ارائه خدمات با کمترین هزینه به مشتریان خود است.

شماره تماس شرکت باربری و اتوبار سازمان آب شعبه فرحزاد:02122143661

 

پاکسازی منزل و محل کار در روزهای نزدیک به جابه جایی:

باربری و اتوبار فرحزاد به مشتریان خود توصیه می کند برای داشتن باربری به دور از استرس و نگرانی چند روز مانده به اثاثکشی حتما منزل یا محل کار خود را از اثاثیه اضافی که دارند پاکسازی کنند بردون اثاثیه اضافی به منزل جدید باعث می شود شما رفت آمد بیشتری برای جابه جایی اثاثیه داشته باشید باید هزینه بیشتری به باربری ها پرداخت کنید. پس باربری فرحزاد به مشتریان خود توصیه می کند که حتما قبل از اثاثکشی پاکسازی را انجام دهید تا مجبور به پرداخت هزینه بیشتری به باربری فرحزاد نشوید. وانت تلفنی باربری فرحزاد

چرا باربری و اتوبار فرحزاد:

باربری و اتوبار فرحزاد با داشتن بیش از 100 کادر کاری مجرب و کارا به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات به مشتریان باربری و اتوبار فرحزاد می باشد. باربری و اتوبار فرحزاد دارای یک کادر فوق حرفه ایی مجرب در عرصه جابه جایی و بسته بندی می باشد. با شماره گیری شماره های ثابت باربری و اتوبار فرحزاد کار کاری باربری فرحزاد در کوتاه ترین زمان ممکن در منزل شما مشتریان باربری حاضر شده و در کوتاه ترین زمان ممکن تمامی اثاثیه شما عزیزان را بسته بندی و جابه جا می کنند. وانت تلفنی فرحزاد

برای داشتن یک اثاثکشی خوب بدون دغدغه می توانید با شماره های ثابت باربری و اتوبار فرحزاد تماس بگیرد. باربری و اتوبار فرحزاد.

باربری و اتوبار فرحزاد به مشتریان خود نوید یک اثاثکشی بدون وارد شدن کوچکترین خسارات را به مشتریان باربری و اتوبار فرحزاد.

 درباره منظقه فرحزاد:

فَرَحزاد، محله‌ای واقع در شمال تهران و از توابع شمیرانات است که از بزرگراه یادگار امام، جاده فرحزاد و بلوار فرحزادی شهرک غرب قابل آمد و شد است. فرحزاد از محلات تهران است و جزئی از منطقه ۲ شهرداری تهران به حساب می‌آید.

محله فرحزاد، از محله‌های قدیمی بخش شمالی تهران است که از گذشته به‌صورت روستایی سردسیر و خنک در مسیر جاده امامزاده داوود استقرار داشته و به مرور زمان و در اثر توسعه پایتخت به‌صورت محله‌ای از شهر تهران درآمده است.

محله فرحزاد از بخش‌های خوش آب و هوای شمال تهران به حساب می‌آید که در منطقه۲ شهرداری تهران واقع شده است. ضلع شمالی این محدوده به دامنه‌های ارتفاعات رشته کوه البرز منتهی می‌شود (ارتفاع ۱۸۰۰ متر از سطح دریا که حد شمالی شهر تهران است).

در متون قدیم آمده است که مردم دهکده ‍ «دولاب» و ‍ «تهران» پیرو مذاهب اهل سنت و اهالی ‍ «ونک» و ‍ «فرح‌زاد» شیعه و زیدی مذهب بوده‌اند. اعتضاد السلطنه فاصله تهران تا فرحزاد را دو فرسخ نوشته است.

این محله که از محلات قدیمی شمیران می‌باشد، به دلیل هوای با طراوت و فرح انگیزش به همین نام معروف شده است. فرحزاد گردشگاه ییلاقی شهروندان تهرانی است که در فصل تابستان به خاطر توتستان‌های پربارش پذیرای اهالی شهر است.

ضلع غربی آن به دره و رودخانه فرحزاد محدود می‌شود که از دامنه‌های البرز آغاز شده و تا بزرگراه یادگار امام محدوده محله را تعیین می‌کند. از سمت شرق نیز خیابان گلپاد و جاده قدیم امامزاده داوود و همچنین مرز بین شهرک‌های مسکونی و تپه‌های مشرف به منطقه فرحزاد به‌عنوان مرز شرقی محله شناخته می‌شوند. در اطرف فرحزاد در شرق، محلهٔ سعادت آباد و در جنوب شرقی آن محلهٔ شهرک غرب واقع شده است.